категорії: афіша події

Владислав Мамсіков: ДОРОСЛИЙ ПОГЛЯД НА АКТУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

Початок: 25.12.2009
Закінчення: 23.01.2010
Місце: Ludmila Bereznitska & Partner Gallery
Адреса: Київ, Андріївський узвіз, 2-б
Предмет події: Владислав Мамсіков, проект "Дорослий погляд на актуальне мистецтво" Кількість відвідувачів: 0

Владислав Мамсіков

ДОРОСЛИЙ ПОГЛЯД НА АКТУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

Ludmila Bereznitska & Partner Gallery представляє новий проект Владислава Мамсікова «Дорослий погляд на актуальне мистецтво».

Сьогодні у світі помітне потепління стосовно модернізму. Ніколя Бурріо, відомий арт-критик і куратор, стверджує, що майбутнє мистецтва – це альтермодерн. Чи це втома сучасної актуальної сцени, природний крок до  виразних художніх жестів, чи відродження живописної лінії в мистецтві..? Найближчим часом побачимо.

Владислав Мамсіков, лідер київського андеграунду 70-х, потрапляє у нові віяння в мистецтві. Свого часу він здобув гарт і критичний погляд на епоху застою. Утім, він не захотів обмежуватися періодом свого творчого злету. Новий проект – це виклик художника актуальному контекстові, який він осмислює на свій лад.

Цим проектом він декларує актуальність свого художнього досвіду стосовно сучасних цінностей. При цьому в його роботах добре простежується відгомін нонконформістського мистецтва 70-х.

А якщо забути про контексти та розподіл художників сьогодення на клани та групи, то можна сміливо заявити, що живопис Владислава Мамсікова – це баланс між вираженням витонченої живописної майстерності та іронічного погляду на актуальну добу. Скажемо навіть більше – у своїй останній живописній серії він може позмагатись із визнаними майстрами contemporary art.

 

Ludmila Bereznitska & Partner Gallery     

Андріївський узвіз, 2-б

044 425 03 20

 
Я був там