категорії: новина

Ута Кільтер в Києві

теґи: Ута Кільтер, Фонд розвитку сучасного мистецтва "ЕЙДОС", Центр актуального мистецтва EIDOS

ута

Фонд розвитку сучасного мистецтва «ЕЙДОС» та Австрійський культурний форум запрошують Вас на лекцію та презентацію телефільмів Ути Кільтер на тему: "Сучасне мистецтво у Лінці –     Культурній столиці Європи-2009"
 
Час проведення: 14 квітня 2009 року, вівторок

Місце проведення: Центр актуального мистецтва EIDOS, Андріївський узвіз 2-б

Початок о 18.30.

 

Ута Кільтер продемонструє чотири коротких телефільми. Темою перших двох фільмів будуть місто Лінц та Музей сучасного мистецтва у місті Лінц (Музей "Лентос"). Інші два фільми присвячені Центру сучасного мистецтва "ОК" з дуже цікавим й повчальним проектом "Молоде мистецтво Австрії "Am Sprung"" ("У стрибку"), а також спільному проекту "Батискаф-3. Цепелін" ("Міф про Одесу")  незалежного об’єднання "Maerz" і Ліги "Рівень 14".

Коментарі до відеодемонстрації мають на меті докладніше розповісти про стан справ у творчому житті митців та особливості австрійського менталітету з точки зору українського арт-критика (буде вельми повчально й іронічно-шанобливо). 

Ута Кільтер – український арт-критик, куратор, відеомейкер та перформер з Одеси. Вона – автор і досі єдиної телепрограми "Ситуація УТА", що спеціалізується виключно на сучасному візуальному мистецтві.

Працювала в Берліні, Стокгольмі, Відні, Зальцбурзі, Граці, Ерфурті, Фрайбурзі, Базелі, Бергені та інш. Виступала зі спеціальними доповідями на конференціях в Осло, Любліні, Кракові, Майнці, Клермон-Феррані, Всесвітньому конгресі істориків мистецтва в Амстердамі та інш.   

До участі запрошуємо художників, кураторів, критиків, журналістів та усіх 
зацікавлених! 

ВИ ПОБАЧИТЕ ВІДОБРАЖЕННЯ СПРАВЖНЬОГО, ВЕЛИЧЕЗНОГО, СРІБЛЯСТОГО БАТИСКАФА - УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСКЬКОЇ ВІДЕОІНСТАЛЯЦІЇ!